تبلیغات
سایت تفریحی و علمی همراز - غش کردن بازیگر سرشناس پشت صحنه مختارنامه
سایت تفریحی و علمی همراز
آدرس جدید ما: http://jj22.mihanblog.com
اخبار جام جهانی 2014، اخبار تیم ملی در جام جهانی 2014،

حشره كش برقی RIDDEX با تخفیف فوق العاده!!

قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

یك وسیله استثنایی كه ساختمان رو برای

جانورای موزی تبدیل به یك فضای آزار دهنده می كنه !!!

آیا از دست حشرات موزی داخل منزل عاصی شده اید !!!

دیگه لازم نیست غریبه ها را بیارید

كه در گوشه و كنار زندگیتون تا محل كارتون سمع بپاشند

RIDDEX وسیله ای در عرصه نبرد با موجودات موزی انقلابی به پا كرده !!!

فقط كافی اونو به پریز برق بزنید ...

مناسب برای پاكسازی منزلتان از تمام جانوران و حشرات موزی و مزاحم

برای همیشه از شر موش، سوسك درشت آمریکایی، مورچه و عنكبوت در منزل خود راحت شوید

بوی بد و غیر قابل تحمل اسپری ها را فراموش كنید ...

بهترین راه حل برای از بین بردن حشرات و جانوران موزی

این دستگاه با تمام چیز هایی كه تا به حال دیدید متفاوت هست!!!


قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

قیمت : 32400تومان
قیمت : 27000
تومان

خرید حشره كشی برقی RIDDEX و پرداخت درب منزل


توضیحات بیشتربازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 اسفند 1389

غش کردن بازیگر سرشناس پشت صحنه مختارنامه

رضا استادی در خبر نوشت: بخش مهمی از قسمت ۲۳ سریال مختارنامه به جنگ​های شهری کوفه اختصاص داشت. جنگ​هایی که سرنوشت سیاسی کوفه را تعیین کرده و در نهایت مختار را به کاخ حکمروایی کوفه می​رساند.

 

در ادامه مطلب

برای به تصویر کشیدن این جنگ​ها زحمت​های فراوانی کشیده شد. برای مدتی طولانی بازیگران سریال آموزش شمشیر بازی دیدند و پس از آن در سر صحنه فیلمبرداری نیز طراحی خاصی برای این صحنه​ها صورت گرفت تا در برداشت​هایی یک تکه و اصطلاحا «یک تیک» فیلمبرداری صورت گیرد. خاطره​ای که برای این قسمت در نظر گرفته​ام مربوط به «حبیب دهقان نسب» است. بازیگری که در نقش «مالک بن انس» از یاران مختار در این سریال مقابل دوربین رفت و در این صحنه​ها برای او اتفاق جالبی رخ داد.

سال ۱۳۸۵ بود که در فیلم برداری بخش​هایی از این صحنه​های جنگی، دهقان نسب هم مانند دیگر بازیگران دشداشه پوشید، زره به تن کرد و کلاهخود بر سر گذاشته​ بود تا در گرمای تابستان آماده فیلمبرداری این صحنه​های جنگی شود. در هوای گرم تابستان همیشه شربت​های آبلیموی تهیه شده توسط گروه تدارکات به کمک عوامل و بازیگران می​آمد.

البته کلاهخودها و زره​ها نیز به جای فلز از جنس «رزین» ساخته شده بود که چیزی شبیه پلاستیک و بسیار سبُک بود تا بازیگران را در مدت زمان طولانی آزار ندهد، اما باز هم تحمل این حجم از تجهیزات برای مدت زمانی طولانی کار ساده​ای نبود. برای پلانی که در آن دهقان نسب حضوری مهم و محوری داشت، صحنه پردازی وسیعی شده بود. برای فیلمبرداری این صحنه ریل​گذاری مفصلی شده بود که در جایی یک زاویه ۴۵ درجه پیدا می​کرد و وارد کوچه می​شد.

در طول این مسیر ۲۰ متری، قرار بود دوربین حرکت کند و همزمان هم جنگی جانانه شکل بگیرد و دست​ها و پاها قطع شود و خون فواره بزند و…. در چنین صحنه​هایی میرباقری تاکید فراوانی بر تمرین​های مکرر داشت تا یک وقت صحنه به دلیل یک بی دقتی کوچک خراب نشود؛ چون در آن صورت باید انرژی و هزینه فراوانی صرف چیدن دوباره صحنه می​شد. دهقان نسبت هم در این تمرین​ها حضور داشت.

او در میان بازیگران سینما به فردی مشهور است که برای صحنه​های تمرینی و صحنه​های اصلی، انرژی یکسانی می​گذارد. در صورتی که اغلب بازیگران صحنه​های تمرینی را با انرژی کمتری اجرا می​کنند و عمده انرژی خود را برای صحنه اصلی می​گذارند.

به هر حال، تمرین این صحنه​ها آغاز شد و بعد از چند بار تمرین، در اثر گرمای هوا و نیز فشار شدید کار ناگهان حبیب دهقان نسب غَش کرد و بر زمین افتاد! جوّ سنگینی بر صحنه حاکم شد. همه تصور کردند، خدای ناکرده او در اثر ضربه شمشیر یا اتفاقی اینچنینی غش کرده و به زمین افتاده، اما خیلی زود مشخص شد او بر اثر شرایط سخت و طاقت فرسای کار دچار ضعف شده است.

بازیگران دیگر حاضر در صحنه لباس و کلاهخودش را در آوردند و به او شربت آبلیمو دادند تا دوباره سر حال بیاید. در این لحظه میرباقری که نگران سلامتی حال بازیگرش بود، با دیدن بهتر شدن حال او گفت:«حبیب! در تمرین ها ساده تر باش و انرژی اصلی ات را برای اجرا بگذار!» پس از لحظاتی دوباره دهقان نسب لباس پوشید و برای ایفای ادامه نقش خود به صحنه بازگشت.
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  سینما و تلویزیون، 
برچسب ها: قیام مختار، عکسهای جنجالی، عکسهای جنجالی وهب نصرانی، وهب نصرانی در مختارنامه، حامد حدادی ستاره تیم ملی بسکتبال ایران، ابن زبیر، عبدالله بن زبیر، مختار چگونه به شهادت می رسد، بازیگر نقش حضرت ابوالفضل، کاوه فتوحی، عکس، فریبرز عرب نیا، عکسهای مختار، عکسهای جدید مختارنامه، مختارنامه، مختار ثقفی که بود، عکسهای مختارنامه، مختار نامه، قبر مختار، زمان پخش تکرار مختارنامه، تیتراژ پایانی مختارنامه، عکسهای پشت صحنه مختارنامه، عکس های پشت صحنه سریال مختارنامه، عکس های سریال مختارنامه، عکس های بازیگران مختارنامه، بدون گریم، خلاصه مختارنامه، دانلود سریال مختارنامه، تصاویر پشت صحنه، مختار، سریال تاریخی مختارنامه به کارگردانی داود میرباقری، عكس های پشت صحنه سریال مختارنامه، عكس های سریال مختارنامه، عكس های بازیگران مختارنامه، عکسهای پشت صحنه سریال مختارنامه، آهوخردمند در سریال مختارنامه، عکس های ابراهیم آبادی در سریال مختارنامه، عکس های احمد علامهدهر در سریال، بازیگران زن سریال مختارنامه، بازیگران سریال مختارنامه، بازیگران مختارنامه، بازیگران مرد سریال مختارنامه، بهترین تصاویر سریال مختارنامه، بهترین تصاویر سریال، جدیدترین عکسها و مطالب - مطالب ابر پشت صحنه مختارنامه، فریبرز عرب نیا در پشت صحنه مختار، عمر سعد، ابن زیاد، این هفته در مختارنامه چه اتفاقی می‌افتد؟، امشب مختارنامه چه اتفاقی می‌افتد؟، جدیدترین قسمت مختارنامه، هزینه فیلم مختارنامه، نقد مختارنامه، سوتیهای مختارنامه، سایت رسمی سریال مختارنامه، سریال مختارنامه، سریال، عکسهای سریال مختارنامه، عکس بازیگر نقش حضرت ابوالفضل، حضرت عباس مختارنامه، داود میر باقری، بازیگر نقش حضرت ابوالفظل، چهره بازیگر، پیروزی مختار ثقفی،
ارسال توسط همراز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات