تبلیغات
سایت تفریحی و علمی همراز - فال فردا دوشنبه 18 بهمن ماه 1389
سایت تفریحی و علمی همراز
آدرس جدید ما: http://jj22.mihanblog.com
اخبار جام جهانی 2014، اخبار تیم ملی در جام جهانی 2014،

حشره كش برقی RIDDEX با تخفیف فوق العاده!!

قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

یك وسیله استثنایی كه ساختمان رو برای

جانورای موزی تبدیل به یك فضای آزار دهنده می كنه !!!

آیا از دست حشرات موزی داخل منزل عاصی شده اید !!!

دیگه لازم نیست غریبه ها را بیارید

كه در گوشه و كنار زندگیتون تا محل كارتون سمع بپاشند

RIDDEX وسیله ای در عرصه نبرد با موجودات موزی انقلابی به پا كرده !!!

فقط كافی اونو به پریز برق بزنید ...

مناسب برای پاكسازی منزلتان از تمام جانوران و حشرات موزی و مزاحم

برای همیشه از شر موش، سوسك درشت آمریکایی، مورچه و عنكبوت در منزل خود راحت شوید

بوی بد و غیر قابل تحمل اسپری ها را فراموش كنید ...

بهترین راه حل برای از بین بردن حشرات و جانوران موزی

این دستگاه با تمام چیز هایی كه تا به حال دیدید متفاوت هست!!!


قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

قیمت : 32400تومان
قیمت : 27000
تومان

خرید حشره كشی برقی RIDDEX و پرداخت درب منزل


توضیحات بیشتربازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 بهمن 1389

فال فردا دوشنبه 18 بهمن ماه 1389

 

www.hamraz.biz

 

در ادامه مطلب 

فروردین

می توانید مشكلات را با روش سودمندتری حل كنید. سعی كنید اول اصول اخلاقی را در نظر بگیرید سپس به محبوبیت خود فكر كنید.


اردیبهشت

عطارد به برج مردی و با دلو می رود نقطه اوج چارت شما تغییرات کوچکی در مورد مسائل کارهایتان ایجاد می شود. اما هر اتفاقی که می افتد خوب است و شما نباید خودتان را به خاطر آن ناراحت کنید.


خرداد

امروز عطارد به برج مردی با دلو می رود، برجی با عنصر هوا مانند خودتان، بنابراین اگر دوست یا خانواده ای در خارج دارید، از آنها باخبر می شوید. در این زمان ایده های فوق العاده ای دارید كه دلیلی برای نگفتن آنها به سایرین وجود ندارد اما سعی كنید آنها را منطقی تر بیان كنید تا در نهایت مورد تمسخر سایرین قرار نگیرید.تیر

انتخاب های جالبی دارید.عطارد وارد برج مردی با دلو می شود.نمی توانید آرام بنشینید.دوستان زیادی شما را برای شام دعوت می کنند.اگر نمی دانید کدام راانتخاب کنید،آن دوستی را انتخاب کنید که مدت هاست او را ندیده اید.حرف های زیادی برای گفتن به همدیگر دارید.به مسافرتی می روید که باعث پیشرفت شما در یکی از پروژه های تان می شود


مرداد

برخورد میان عطارد و مارس، امروز منجر به افروختگی و تندزبانی شده و باعث می شود شما مطالبی را بروز دهید كه بهتر بود، ناگفته باقی بمانند!
زمانی كه با افراد در رئوس كار معامله می كنید مراقب باشید چرا كه آنها به سادگی تحریك شده و آرامش خود را در رابطه با شما از دست می دهند. در این زمان احساس گربه ای را خواهید داشت كه دم خودش را دنبال می كند


شهریور

امروز عطارد به برج دلوی می رود.این قسمت از چارت شما به کار و سلامتی مربوط می شود.بنابراین در چند هفته آینده ذهن تان به این مسائل مشغول است.شاید افزایش حقوق پیدا کنید.


مهر


امروز شما دارای روحیه ای شاد و بازیگوش شده و از بودن با افرادی که سرزنده و شاد هستند لذت خواهید برد.هم چنین شما جذب افرادی می شوید که دارای هوشی مانند شما هستند و شما را درگیر بحث های تحریک کننده می کنند.بچه ها نیز درزندگی شما بسیار تحریک آفرین و پرجنب و جوشند و می تواندد کمک خوبی باشند و شما از همراهی آنها لذت خواهید برد.


آبان


امروز عطارد وارد قسمت خانه وخانواده چارت شما می شود.بنابراین در چند هفته آینده انتظار رفت و آمدهای زیادی را داشته باشید.برخی از شما اسباب کشی دارید و بقیه نیز بی وقفه تلاش می کنند تا تغییراتی را در خانه به وجود آورند.شاید از پشت در بشنوید که دیگران غیبت شما را می کنند اما به روی خودتان نیاورید و نشنیده بگیرید.


آذر


امروز مركوری به خانه بهمن وارد می شود كه خانه ارتباطات، خواهر و برادرها، ومسافرتهای كوتاه است. از حالا تا آخر فوریه انتظار آمد و رفت های فراوانی را داشته باشید كه با روح بی قرار شما همخوانی بسیار دارد. اگر زمانی وجود داشت كه بتوانید نشان بدهید كه اخلاقی را با یك خواهی یا برادر، یا همسایه ای را می خواهید به پایان برسانید و ایجاد صلح كنید،‌احتمالاً الان آن زمان است، قدم اول را بردارید و آنها تا بیش از نصف راه را جلوتر خواهند آمد.


دی


یك مهمان و یا تلفن غیر منتظره امروز شما را شاد و پرنشاط می كند. اگر نیاز به یك دوره فشرده برای غیر قابل پیش بینی بودن احساس می كنید، از وقایع امروز یادداشت بردارید. ولی اگر اصرار به انجام كارهای همیشگی خود دارید، بهتر است بدانید كه شما امروز ممكن است فرصت كشف بهتر یك نفر را از دست بدهید.


بهمن


عطارد امروز به بهمن می رود. ماهی اکه البته ماه تولد شما می باشد. ممکن است در هفته های آینده زندگی هیجان انگیزی داشته باشید و به خاطر اتفاقاتی که روی می دهند شگفت زده می شوید. از حالا به بعد به فرصت هایی که در اختیار دارید فکر کنید و تنها به یک موقعیت ممکن اکتفا نکنید. هر چقدر دید خود را وسعت دهید به همان اندازه فرصت بیشتری بدست می آورید.


 اسفند

شریک زندگی تان ممکن است برای شما یک سوپرایز ترتیب داده باشد . اما نشانه های آن پرت می باشد ممکن است  سخت باشد اما بایستی حقیقتاً  خشنود به نظر برسید . یا با یک قهرمان کامل جنگ خانگی داشته باشد.طبقه بندی: فال روزانه، 
برچسب ها: فال روز دوشنبه، فال 18 بهمن، فال امروز، فال امروز 18 بهمن، فال روز 18 بهمن، فال بهمن، فال روز، فال 18 بهمن 89، فال فردا، فال روز دوشنبه 18 بهمن، طالع بینی، امروز دوشنبه 18 بهمن 1389، فال روزانه، طالع روز، فال 18 دوشنبه، فال 18 بهمن ماه، فال آقایان، فال ازدواج، فال امروز دوشنبه، فال انبیا، فال حافظ، فال خانم ها، فال دوشنبه، فال دوشنبه 18 بهمن 89، فال دوشنبه بهمن 1389، فال روز 89، فال روز دوشنبه 18 بهمن 1389، فال روز سال 1389، فال روز فال امروز، فال ماهانه، فال هفته، فال هفته 18 دوشنبه،
ارسال توسط همراز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات