تبلیغات
سایت تفریحی و علمی همراز - فال فردا یکشنبه 17 بهمن ماه 1389
سایت تفریحی و علمی همراز
آدرس جدید ما: http://jj22.mihanblog.com
اخبار جام جهانی 2014، اخبار تیم ملی در جام جهانی 2014،

حشره كش برقی RIDDEX با تخفیف فوق العاده!!

قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

یك وسیله استثنایی كه ساختمان رو برای

جانورای موزی تبدیل به یك فضای آزار دهنده می كنه !!!

آیا از دست حشرات موزی داخل منزل عاصی شده اید !!!

دیگه لازم نیست غریبه ها را بیارید

كه در گوشه و كنار زندگیتون تا محل كارتون سمع بپاشند

RIDDEX وسیله ای در عرصه نبرد با موجودات موزی انقلابی به پا كرده !!!

فقط كافی اونو به پریز برق بزنید ...

مناسب برای پاكسازی منزلتان از تمام جانوران و حشرات موزی و مزاحم

برای همیشه از شر موش، سوسك درشت آمریکایی، مورچه و عنكبوت در منزل خود راحت شوید

بوی بد و غیر قابل تحمل اسپری ها را فراموش كنید ...

بهترین راه حل برای از بین بردن حشرات و جانوران موزی

این دستگاه با تمام چیز هایی كه تا به حال دیدید متفاوت هست!!!


قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

قیمت : 32400تومان
قیمت : 27000
تومان

خرید حشره كشی برقی RIDDEX و پرداخت درب منزل


توضیحات بیشتربازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 17 بهمن 1389

فال فردا یکشنبه 17 بهمن ماه 1389

 

www.hamraz.biz

 

در ادامه مطلب 

فروردین
امروز ماه در برج اسد كامل است. این قسمت از چارت شما به احساسات و لحظات خوب مربوط می شود. شروع یك دوستی جدید خواهد بود. نترسید همه چیز به سود شما می باشد

اردیبهشت
امروز ماه در برج اسد کامل است. در رابطه های گروهی و دوستانه مشکلاتی وجود دارد.سعی کنید خودتان  را در دعواهای دیگران دخالت ندهید. به کارهای خودتان رسیدگی کنید و در این صورت جایی برای نگرانی شما وجود ندارد.

خرداد
امروز ماه در برج اسد كامل است. اگر مراقب نباشید با بسیاری از همكاران و دوستانتان مشكل پیدا می كنید. كه واقعاً تاسف آور است. اگر مرادی در اطراف خود دارید مراقب باشید آنها كمی بداخلاق هستند از آنها كمك نخواهید.

تیر
امروز ماه در برج اسد کامل است.این قسمت از چارت شما به مادیات مربوط می شود.شما دوست دارید فقط پول های تان را خرج کنید،فکرنمی کنید بهتر باشد یک حساب پس انداز باز کنید؟شما یک تیرماهی عاقل هستید،چرا باید پولی که با زحمت بدست آوردید برای خرید یک وسیله ای که به آن نیازی ندارید،خرج کنید،در حالیکه می توانید استفاده های بهتری از پول تان ببرید.

مرداد
امروز ماه كامل است. كامل بودن ماه اغلب مهم است اما این بار مسئله نیازمند توجهی بسیار بیشتر از جانب شما می باشد چرا كه ماه در علامت خودتان یعنی شیر می باشد. این را به عنوان فرصتی در نظر بگیرید كه به شما امكان پاك كردن زندگی تان، از هر گونه مسئله ای كه سبب به هم ریختگی آن می شود را بدهد و یا شما را از آن چه كه واقعاً خواهان آن هستید دور می كند.

شهریور
زندگی مملو از هیجانات است،شاید هیجانات در فالب افراد ظاهر شوند.شاید با فردی روبرو شوید که تا حدی غیر معمول باشد و یا خصومتی ا ز شما را آشکار کند که خودتان از آن بی خبر بوده اید.سفری طولانی و یا تعطیلاتی را تدارک می بینید که فوق العاده خواهد بود.

مهر
امروز ماه کامل است و در علامت آتشین شر می باشد.این حاکم بر بخشی از چارت شماست که مربوط به روابط دوستی ،ارتباطات اجتماعی و آرزوهایتان برای آینده می باشد.در نتیجه ممکن است شخص به خصوصی ارزش هایش را نزد شما از دست بدهد و یا شما مجبور به پذیرفتن این امر شوید که رویای عشقی زیبایتان هرگز تبدیل به واقعیت نمی شود.متولد مهرماه عزیز به جای این که هر زمان که اتفاق ناخوشایندی رخ می دهد زیر بار نروید بهتر است با واقعیت روبرو شوید.

آبان
ماه کامل درقسمت شغلی چارت شما قرار دارد.یعنی باید دست به کار شوید و در زمینه کاری پیشرفت کنید و از خودتان حمایت کنید.از قدرت تان استفاده کنید و به دیگران نشان دهید که می توانید از زمینه های کاری به اهداف تان برسید.

آذر
امروز ماه كاملی است و این احتیاج شما را به تجربیات جدید واضح تر می كند. بدنبال هر كس یا هر چیزی كه احساستان میوید بروید و نترسید اگر مجبور شوید كه تنها و بدون پشتیبان اینكار را بكنید كمی خودداری را تمرین كنید اگر در دودلی در مورد اتخاذ یك راه خاص مانده اید.

دی
امروز در صورت فلكی ثور، ماه كامل است و این مطلب می تواند سبب فشار زیادی روی مسائل كاری و مالی شما شود. اگر شریك كاری دارید این احتمال است كه بین شما حرف های تندی رد و بدل شود و اگر سوءظنی وجود دارد هر چه زودتر باید حقیقت را كشف كنید.

بهمن
امروز ماه کامل است و این موضوع در ماه مرداد با عنصر آتش اتفاق می افتد . و مربوط به بخش شراکت چارت شما می شود. برای بعضی از شما این موضوع می تواند نشانگر نقطه تحولی در روابط شما باشد و بدون شک همه چیز روبراه می شود. اگر عشقی در زندگی تان ندارید حتماً سعی کنید محبوب و مورد توجه باشید.

اسفند
ماه بدر در اسد می تواند تعدادی ابلیس رها کند. بیش از یک ملکه درام دور شماست یا در خانه یا محل کار و کسی قصد دارد که ویرانی خلق کند لزوماً‌ این شخص به سمت شما نشانه نرفته است . اما شما می توانید گرفتار حمله لفظی شوید.
طبقه بندی: فال روزانه، 
برچسب ها: فال روز یکشنبه، فال 17 بهمن، فال امروز، فال امروز 17 بهمن، فال روز 17 بهمن، فال بهمن، فال روز، فال 17 بهمن 89، فال فردا، فال روز یکشنبه 17 بهمن، طالع بینی، امروز یکشنبه 17 بهمن 1389، فال روزانه، طالع روز، فال 17 یکشنبه، فال 17 بهمن ماه، فال آقایان، فال ازدواج، فال امروز یکشنبه، فال انبیا، فال حافظ، فال خانم ها، فال یکشنبه، فال یکشنبه 17 بهمن 89، فال یکشنبه بهمن 1389، فال روز 89، فال روز یکشنبه 17 بهمن 1389، فال روز سال 1389، فال روز فال امروز، فال ماهانه، فال هفته، فال هفته 17 یکشنبه،
ارسال توسط همراز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات