تبلیغات
سایت تفریحی و علمی همراز - فال فردا شنبه 16 بهمن ماه 1389
سایت تفریحی و علمی همراز
آدرس جدید ما: http://jj22.mihanblog.com
اخبار جام جهانی 2014، اخبار تیم ملی در جام جهانی 2014،

حشره كش برقی RIDDEX با تخفیف فوق العاده!!

قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

یك وسیله استثنایی كه ساختمان رو برای

جانورای موزی تبدیل به یك فضای آزار دهنده می كنه !!!

آیا از دست حشرات موزی داخل منزل عاصی شده اید !!!

دیگه لازم نیست غریبه ها را بیارید

كه در گوشه و كنار زندگیتون تا محل كارتون سمع بپاشند

RIDDEX وسیله ای در عرصه نبرد با موجودات موزی انقلابی به پا كرده !!!

فقط كافی اونو به پریز برق بزنید ...

مناسب برای پاكسازی منزلتان از تمام جانوران و حشرات موزی و مزاحم

برای همیشه از شر موش، سوسك درشت آمریکایی، مورچه و عنكبوت در منزل خود راحت شوید

بوی بد و غیر قابل تحمل اسپری ها را فراموش كنید ...

بهترین راه حل برای از بین بردن حشرات و جانوران موزی

این دستگاه با تمام چیز هایی كه تا به حال دیدید متفاوت هست!!!


قیمت ها شکسته شد!! گران نخرید!!

قیمت : 32400تومان
قیمت : 27000
تومان

خرید حشره كشی برقی RIDDEX و پرداخت درب منزل


توضیحات بیشتربازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 16 بهمن 1389

فال فردا شنبه 16 بهمن ماه 1389

 

www.hamraz.biz

 

در ادامه مطلب


 

فروردین

روابط خانوادگی هماهنگی بیشتری پیدا می كند. نمی توانید از انتقاد دیگران فرار كنید اما خودتان هم انتقادگر هستید.

اردیبهشت

نگران شادی یکی از دوستان هستید اما تصمیم ندارید دخالت کنید. اگر سعی کنید دوستان را خوشحال کنید همیشه باید این کار را بکنید. اگر هم مجبور شدید قول صد در صد به کسی ندهید. حتی اگر می خواهید محبوب شوید هم به خاطر کسی خودتان را به دردسر نیندازید.

خرداد

هر نوع تغییری امروز خوشحال كننده و بی ضرر نیست، از حمایت نزدیكانتان بهره مند می شوید. بسیار مراقب و گشاده رو هستید اما خیلی زود از نظر احساسی متعهد نشوید. فرصت های احساسی زیاد وجود دارد. اما تمامی آنها آرزوهای شما را برآورده نمی سازند. امنیت و ثبات همیشه برای شما مهم هستند.

تیر

در رابطه با پول خبر خوبی به شما می رسد.تلاش های اخیر شما بی ثمر نمی ماند.می توانید به خاطر موفقیت ها به خودتان تبریک بگویید.این موضوع شما را خوشحال می کند.

مرداد

با وجود ماه در علامت خودتان یعنی شیر و مارس در علامت گاو، در قسمتی از چارتتان كه حاكم بر انگشتان اراده و اختیارات شماست، تعیین شده است كه زد و خوردی بین شما و اشخاصی مهم صورت می گیرد. آنها ممكن است بسیار رئیس مابانه رفتار كنند و دائماً دستور صادر كنند، یا شاید به این امر معترض شوید كه شغلتان، زندگی خصوصی تان را معلق نگه داشته است. سعی كنید صبور باشید.

شهریور

بعضی ها از اینکه از کارهای دیگران ایراد بگیرند،خوشحال می شوند.متاسفانه شخصی سعی دارد مچ شما را بگیرد و به گونه ای آبروی شما را ببرد.شاید خیلی از دستش عصبانی شوید وذهن تان به آن ها مشغول شود و نمی توانید جلوی زبان تان را بگیرید.

مهر

روابط مثبت شما تحت تاثیر حرکت ونوس به خانه سرطان قرار خواهند گرفت.و در طی چند هفته آینده،شما از نزدیک شدن به برخی از افراد لذت خواهید برد، به خصوص اگر بتوانید احساسات تان را به آنها نشان دهید.هم چنین از ساختن جوی شاد برای کسانی که در زندگی تان به آنها تکیه دارید، بسیار خوشحال خواهید شد به خصوص در حال حاضر به همکاری آنها نیاز داشته باشید.

آبان

یک گفتگوی طولانی باعث می شود تا یک نفر را بهتر بشناسید و تمام سوءتفاهم های بین شما دو نفر از بین خواهد رفت.مسائل کاری و حرفه ای نیز مورد اهمیت هستند،و کاری را که در گذشته به خاطر اعتماد به نفس نمی توانستید انجام دهید اکنون انجام می دهید.شما استعدادها و توانایی هایی دارید که اکنون زمان شکوفایی آنهاست.

آذر

ستاره ها امروز شما را شدیداً تشویق می كنند كه كلاه تفكر خود را بسر بگذارید چون به آن نیاز پیدا خواهید كرد.ممكن است مجبور شوید یك تصمیم مهم بگیرید در مورد آینده تان یا این كه تصمیم بگیرید آیا نكات اخلاقی خود را با جزئیات دنبال كنید و عملی نمائید یا در عوض سازش نمائید. در مورد هیچ كاری عجله نكنید چون انتخابهای شما تاثیر بسزائی روی زندگی تان دارند، پس عاقلانه عمل نمائید.

دی

هم اكنون شما از شخصیت جذابی برخوردارید، پس الان بهترین زمان مطرح كردن هر گونه درخواستی از فامیل یا همسایگان است. البته با توجه به این كه شما شخصیت مستقلی دارید، انجام این كار چندان هم برای شما آسان نیست. به خاطر داشته باشید كه زندگی یك سفر است و شما قادرید هر لحظه مسیری جدید پیدا كنید.

بهمن

رفتار دوستانه و خوش برخوردی شما امروز اثر خوبی بر دیگران می گذارد. امروز زمان خوبی است تا با افراد مهم ملاقات کنید یا فعالیت بیشتری را برای رسیدن به اهدافتان انجام دهید. اگر فرصتی دارید که امشب بیرون بروید از لحاظ اجتماعی در جمع خواهید درخشید بنابراین مطمئناً‌ امروز روزی نیست که شما به خاطر فروتنی مهارتها و استعداد های فوق العاده خود را پنهان کنید.

اسفند

شما ممکن است مجبور شوید جبران کنید. به خصوص اگر نخواهید جلب توجه کنید . شما باید عاقل باشید تا داستانی بسازید که اصل موضوع را بپوشانید. زیرا یک فضول باشی شما را مانند یک قرقی تحت نظر داشته است .
طبقه بندی: فال روزانه، 
برچسب ها: فال روز شنبه، فال 16 بهمن، فال امروز، فال امروز 16 بهمن، فال روز 16 بهمن، فال بهمن، فال روز، فال 16 بهمن 89، فال فردا، فال روز شنبه 16 بهمن، طالع بینی، امروز شنبه 16 بهمن 1389، فال روزانه، طالع روز، فال 16 شنبه، فال 16 بهمن ماه، فال آقایان، فال ازدواج، فال امروز شنبه، فال انبیا، فال حافظ، فال خانم ها، فال شنبه، فال شنبه 16 بهمن 89، فال شنبه بهمن 1389، فال روز 89، فال روز شنبه 16 بهمن 1389، فال روز سال 1389، فال روز فال امروز، فال ماهانه، فال هفته، فال هفته 16 شنبه،
ارسال توسط همراز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تبلیغات